Z pozoru dość prosty moduł Magento, jednak wnosi on znaczne udogodnienia w codziennej pracy osób obsługujących zamówienia w Magento. Pozwala on na szybki dostęp do listy produktów oraz komentarzy związanych z zamówieniami. 

Jak działa moduł?

Po zainstalowaniu modułu w Magento wprowadza on kilka nowych kolumn na liście zamówień w panelu administracyjnym: Sprzedaż -> ZamówieniaNowe kolumny to:

  1. Kolumna z wybraną przez klienta metoda płatności
  2. Kolumna z numerem telefonu klienta
  3. Kolumna z kodem pocztowym
  4. Kolumna z informacją o produktach i komentarzach

Z wymienionych powyżej kolumn najciekawsza to kolumna z produktami i komentarzami. Aby nie rozbudowywać listy zamówień o te dane zostały one ukryte. Aby je podglądnąć wystarczy najechać myszką w obszarze tej kolumny na wysokości dowolnego zamówienia.

Dla kogo przeznaczony jest ten moduł Magento?

Polecam go firmom, które obsługują dziennie przynajmniej 20 zamówień. Jeśli sprzedaż Twoich produktów wymusza na klientach zamieszczanie komentarzy przy zamówieniach to moduł ten z pewnością usprawni ich odczytywanie. Dzięki czemu nie przeoczysz często istotnych informacji jakie klient zamieścił w komentarzu. Chyba najcenniejszą zaletą tego modułu Magento jest fakt iż może on skrócić czas obsługi zamówień dzięki czemu obniżysz koszty związane z obsługą klientów.