Magento2enova – profesjonalna integracja

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocena, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Magento 2

Od kilku lat firmy inwestują w handel z wykorzystaniem internetowych kanałów dystrybucji. Wszystkie przedsiębiorstwa szukają dobrych systemów e-commerce do sprzedaży internetowej, by stać się bardziej konkurencyjnym na rynku. Szukając sklepu internetowego, zarząd lub właściciele firmy zadają pytanie, który system wybrać by współpracował z używanym w firmie systemem ERP lub MRP.

Ja polecam  Magento, dostępne na licencji Open Software License jako  darmowy system stosowany do komercyjnego użytku. Duże możliwości systemu Magento oraz podobieństwa wielu założeń Magento oraz enova365 zainspirowały firmę X Detf do stworzenia idealnego integratora dla tych systemów. Zarówno Magento jak i enova365 są w bardzo dużym stopniu konfigurowalne i elastyczne, co daje nieograniczone możliwości przy dopasowywaniu ich do potrzeb klienta.

Integrator Magento2enova

Zapewnia komunikację w obu kierunkach: pobiera zamówienia z Magento i przetwarza na dowolny dokument w enova365. Domyślnie zamówienia z Magento są zapisywane jako Zamówienie Odbiorcy – ZO. Wysyła do Magento aktualne stany magazynowe i cenniki. Wysyła do Magento nowe produkty co znacznie przyśpiesza budowę oferty sprzedaży w sklepie internetowym.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocena, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Autor: Sylwester Kowal

Z zawodu i zamiłowania jestem programistą PHP. Od ponad 10 lat wdrażam sklepy internetowe Magento. Można stwierdzić, że odkąd poznałem ten system wszytko czym się zajmuje moja firma łączy się z Magento. - Wdrażamy sklepy Magento, - Tworzymy moduły Magento, - Integrujemy Magento z innymi systemami, - Serwisujemy sklepy Magento.