Wdrażając sklepy Magento z każdym projektem związany jest etap dotyczący modułów. Na podstawie ustaleń z klientem dotyczących funkcjonowania sklepu internetowego dobieram odpowiednie moduły, dzięki którym sklep Magento zyska nowe możliwości, dokładnie te których potrzebuje klient.

Zrodził się więc pomysł by uporządkować zdobytą wiedzę na temat dostępnych na rynku modułów i zgromadzić ją w postaci sklepu internetowego (katalogu Modułów Magento), który po kataloguje moduły Magento 1 oraz Magento 2 oraz zaoferuje usługi instalacji modułów Magento lub serwis Magento. Będzie mi bardzo miło gdy firmy tworzące moduły Magento zechcą zaprezentować swoje produkty w moim sklepie.

Zależy mi na zbudowaniu oferty modułów Magento dla polskich firm więc skupimy się wyłącznie na modułach Magento przydatnych na polskim rynku e-commerce. W pierwszej kolejności będą to moduły Magento do integracji z popularnymi w Polsce systemami ERP/CRM (Comarch ERP: CDN Optima, CDN XL, Altum Subiekt GT, Sello, SAP Business One, Enova, Asseco WF-Mag) W kolejnym etapie pozyskamy moduły magento przydatne w integracji z firmami kurierskimi (DHL24, DHL Parcels, DHL Express, DHL Fracht, DPD, GLS, UPS, Fedex, Inpost Paczkomaty, Inpost Kurier, Inpost Polecone, Inpost Allegro, Poczta Polska (integracja z eNadawca), K-EX, Schenker, JAS-FGB, Paczka w Ruchu, TNT, PEKAES, Rohlig SUUS Logistics [RSL]).
Równie istotne jak dwie poprzednie grupy modułów to moduły magento obsługujące na polskim rynku metody płatności (PayU, Przelewy24, DotPay, PayPal,...).

Rozbudowa Magento jest nie ograniczona. Jest więc sporo innych modułów, które oferują nowe możliwości i liczę, że sklep 21pm.eu z czasem zaprezentuje większość z nich.

Jesteśmy partnerem handlowym firmy Amasty i również sporo modułów (docelowo wszystkie) opisujemy i prezentujemy w 21pm.eu