ZOPTYMALIZUJ PROCES ZARZĄDZANIA ZAMÓWIENIAMI

Wyróżniaj zamówienia z pomocą flag, ikon

Szybkie i przejrzyste zarządzanie sklepem i zamówieniami jest możliwe. Opisywany moduł do zarządzania zamówieniami pomaga wyróżnić zamówienia za pomocą flag, identyfikatorów i różnych symboli. Podejście to ułatwia ustalanie priorytetów i poprawia przejrzystość. By usprawnić komunikację w zespole , możesz dodawać notatki do każdego zamówienia bezpośrednio na liście zamówień.

Zastosuj wiele etykiet do jednego zamówienia

Powiedzmy, że chcesz jakoś oznaczyć pilne zamówienie i jego metodę wysyłki. Dlatego możesz utworzyć dwie kolumny etykiet dla takiej kolejności. I na pewno, możliwe jest dodawanie notatek do zamówienia dla każdej kolumny.

Ustal priorytety swoich zamówień

Przy ustalaniu priorytetów zadań praca jest upraszczana w czasie i można ją szybko zakończyć. Często zdarza się, że niektóre zamówienia są bardziej pilne niż inne, więc teraz możesz wyraźnie wskazać je za pomocą flag.
Ustaw priorytet dla każdej flagi, a następnie sortuj zamówienia według priorytetu flagi, aby zobaczyć pilne zamówienia u góry. Nie musisz tracić czasu na wyszukiwanie!

Przypisuj flagi lub odznaki na podstawie statusu zamówienia automatycznie

To rozszerzenie Magento pozwala automatycznie podświetlać zamówienia zgodnie z ich stanem zamówienia. Na przykład,
możesz ustawić czerwoną flagę z "wysokim priorytetem", która zostanie automatycznie przypisana do zleceń ze statusem "Oszustwo podejrzane". Lub ustaw flagę z "niskim" priorytetem dla zamówień ze statusem "Zakończono" itd. Ta automatyzacja oszczędza dużo czasu i pomaga szybko reagować na zmiany statusu zamówienia.
Przypisuj flagi automatycznie w oparciu o metody wysyłki i płatności
Możliwe jest również automatyczne stosowanie flag do zamówień z pewnymi metodami wysyłki i płatności. Dostosuj siatkę zamówień do swoich potrzeb, stosując różne warunki sortowania.

Zaznaczaj zamówienia hurtem

I jeszcze raz - opcja oszczędzania: dzięki temu rozszerzeniu masz możliwość przypisywania etykiet do wielu zamówień za jednym razem. Wystarczy wybrać niezbędne zamówienia i zastosować odpowiednią flagę.

Użyj gotowych flag lub stwórz własne

Rozszerzenie udostępnia chwytliwy zestaw flag. Ale jeśli chcesz,
możesz edytować domyślne ikony i przesyłać nieograniczoną liczbę ikon utworzonych przez siebie.