Facebook jest obecnie jednym z najbardziej popularnych portali społecznościowych, w ramach, którego użytkownicy tworzą sieci i grupy. Łączna liczba aktywnych użytkowników FB wynosi aktualnie około 1,65 miliarda i rośnie z dnia na dzień.

Moduł Facebook dla Magento pozwoli zaistnieć Ci w mediach społecznościowych i pozyskać dla swojej działalności nowych klientów.

Funkcje, które zyskasz dzięki rozszerzeniu

Dodatkowa opcja „ Połącz z Facebookiem” pozwoli klientom na integrację konta w portalu społecznościowym, z tym założonym w  Twoim sklepie. Dla tych osób, które są już użytkownikami sklepu stworzono możliwość logowanie się za pomocą wygodnego przycisku „ Zaloguj przez Facebooka”.„Facebook Like Button” pozwala natomiast, na dodanie popularnego przycisku „lubię to” na stronie produktu lub kategorii w sklepie. Możemy także dołączyć opcję „ Udostępnij”, dzięki której klienci będą mogli podzielić się na swoich tablicach kupionym produktem, ciekawą ofertą, czy chociażby asortymentem, który przypadł im do gustu. Jest to świetna forma reklamy, za którą nie zapłacisz nawet złotówki. [caption id="attachment_972" align="aligncenter" width="300"]Image removed. Facebook dla Magento[/caption]

Twoje nowe możliwości

Facebook’owy marketing pomoże Ci zbudować trwałą relację z ludźmi, a także znaleźć nowych klientów oraz zwiększyć dzięki temu sprzedaż. Możliwość reklamowania się poprzez społecznościowy portal, to pierwszy krok na drodze do sukcesu Twojej firmy. Opcja pomiaru skuteczności publikowanych reklam, pozwoli Ci na optymalne dopasowanie treści do preferencji klientów.