Pomóż swoim klientom w realizacji transakcji i skróć czas obsługi zgłoszeń. Łatwe logowanie jako klient za pomocą jednego kliknięcia, aby zapewnić lepsze wrażenia zakupowe i uzyskać głębszy wgląd w sposób, w jaki sklep działa z punktu widzenia kupujących.
 

  • Spójrz na swój sklep oczami klientów
  • Użyj przycisku "Zaloguj się jako klient", aby szybko wprowadzić dowolne konto użytkownika
  • Śledź i rejestruj każdą próbę logowania na konto klienta
  • Dystrybucja możliwości zalogowania się jako klient do użytkowników podrzędnych

Możliwość logowania jako klient zapewnia administratorom sklepu szereg ważnych funkcji. Po pierwsze, możesz towarzyszyć swoim klientom w procesie zakupów, z łatwością pomagając im w procesie realizacji transakcji. Po drugie, można odkryć sklep Magento 2 z nowej perspektywy marki, zachowując się jak dotychczasowy klient. Wreszcie, w niektórych trudnych przypadkach dział wsparcia będzie mógł szybko odwiedzać konta klientów bez konieczności żądania logowania i hasła.

Zaloguj się jako klient i poznaj swój sklep Magento 2 pod nowym kątem

Pojedynczy przycisk, aby uniknąć żmudnych żądań uwierzytelnienia. Możliwość przeglądania konta kupującego i całego sklepu Magento 2 za pomocą jednego kliknięcia od strony klienta. Przycisk "Zaloguj się jako klient" jest dostępny w każdym profilu klienta w strefie wewnętrznej sklepu.
Otwórz profil, kliknij przycisk, a zostaniesz przekierowany w prosto na pulpit nawigacyjny konta.

Wykorzystaj logowanie jako pełną funkcjonalność klienta

Ponieważ wielu właścicieli sklepów woli mieć wielu użytkowników podrzędnych, bardzo przydatne jest posiadanie kilku ról użytkowników z różnymi uprawnieniami. Moduł pozwala na rozłożenie możliwości zalogowania się jako klient do wybranych pod adminów w zależności od Twoich konkretnych potrzeb.

Śledź aktywność administratora na kontach klientów

Rozszerzenie śledzi każde pojedyncze logowanie jako klient. Zapisuje datę i godzinę, kiedy dokonano logowania, nazwy użytkownika i klienta, w tym identyfikator. Możesz również zobaczyć dokładną stronę internetową, na której zalogowany jest administrator.

Aby lepiej zrozumieć swoich klientów, ważne jest, aby czasami przyjrzeć się nowemu sklepowi. Za pomocą przycisku "Zaloguj się jako klient" można łatwo wprowadzić dowolne dostępne konto kupującego, aby przeglądać sklep Magento 2 jako potencjalny nabywca.
To proste rozwiązanie może stać się niezbędne, aby osiągnąć wyższy współczynnik konwersji i zdobyć więcej lojalnych klientów.